Kamenná prodejna a servis Praha 4
ul. Libušská 104/260, Praha 4 - Libuš
tel.: 602 402 553
Otevřeno Po-Pá 8.30 - 18.00 hod.

Kamerové systémy, zabezpečovací technika


Naše firma poskytuje služby v oblasti návrhu, prodeje, instalace a servisu v oblasti bezpečnostních technologií a ochrany majetku a pro soukromé a komerční objekty. Našimi produkty jsou zabezpečovací systémy (alarmy) v drátovém a bezdrátovém provedení (EZS), analogové kamery (CCTV), megapixelové IP kamery, domácí videotelefony (DDS), počítačové sítě, prvky požární signalizace (EPS) a přístupové a docházkové systémy.

camer.jpg, 184kB 1. Elektroinstalační práce
- montáž elektroinstalačních rozvodů, kompletace
- oprava a údržba, správa budov
- projektová činnost
- výchozí a periodické revize
- revize elektrických spotřebičů a strojů
- měření intenzity osvětlení
- vytyčování kabelů
- určování vnějších vlivů


2. Slaboproudé instalace
- dodávka a montáž CCTV kamerových systémů
- dodávka a montáž EZS ( elektronický zabezpečovací systém ) s možností připojení na PCO ( pult centralizované ochrany ) a mobilní telefon
- dodávka amontáž EPS systémů
- dodávka a montáž strukturované kabeláže
- dodávka a montáž obchůzkových systémů
- údržba systémů
- dodávka a montáž anténních a satelitních systémů včetně kabeláže
- montáž a programování dálkového otvírání vrat


Elektronické zabezpečovací systémy
Společným jmenovatelem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) je možnost jejich naprogramování podle potřeb uživatele, které se liší povahou prostor, v němž jsou nainstalovány. Obsluha systému je řešena nejčastěji pomocí klávesnice nebo bezdrátových klíčenkových ovladačů.
EZS se dají použít v mnohaúrovňových kancelářských budovách, v jednopodlažních velkoprostorových objektech, vnějších prostorách (okolí budov), v menších firemních prostorách nebo v rodinných domech, ale i v bytových jednotkách. Společným jmenovatelem zůstává zabránění vniku nežádoucích osob (popřípadě objektů) do zabezpečených prostor. EZS lze rozšířit doplňkovými technologiemi, jako jsou požární hlásiče, kamerový systém nebo ovládání garážových či vstupních vrat.
Neoprávněný vstup je detekován za pomoci detektoru pohybu(PIR detektor), magnetického kontaktu či jiných systémových komponent dle požadavků zákazníka. Detektory jsou rozmístěny v zabezpečených objektech, při narušení prostoru se aktivují a předají signál ústředně. Detektory reagují i na pohyb objektů nebo např. na roztříštění skla (GBS detektor); jiný druh pohybových detektorů dokáže např. rozpoznat domácí zvíře do 30kg – to znamená, že ve střeženém objektu se může neomezeně pohybovat, aniž by vyvolalo aktivaci alarmu (při vniknutí neoprávněné osoby čidlo alarm aktivuje). Množství a hustota rozmístění čidel detektorů závisí na velikosti a členitosti prostor.
Mozkem celého systému je ústředna, s níž je alarm spojen buď pomocí kabelu, nebo bezdrátově, častá je kombinace obou dvou možností. Obě dvě možnosti jsou stejně spolehlivé. Naše společnost zajišťuje instalaci obou dvou variant systémů. EZS je nejčastěji vybaven sirénou a zařízením ( GSM komunikátor, telefonní komunikátor), které zajišťuje zasílání poplachových zpráv majiteli (na mobilní telefon) nebo na pult centralizované ochrany, kterou může být vedle bezpečnostních agentur i policie.


Kamerové systémy
Kamerové systémy jsou okem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) a velkou částí se podílejí na snížení kriminality. Kamerové systémy monitorují určené prostory po celých 24 hodin denně, tedy i za tmy. Pro monitorování prostoru ve tmě jsou kamery vybaveny infračerveným přisvícením, které umožňuje tzv. noční vidění.
Za použití vhodného kamerového rekordéru je možné přenášet obraz po internetové síti na jakékoli místo určení, ať je jím firma nebo domov. Podle typu instalovaných kamer můžete sledovat jak venkovní, tak vnitřní prostory; vhodným řešením je instalace polohovací kamery (PTZ), kterou je možné ovládat na dálku a měnit tak střežený prostor.
Kamery jsou v dnešní době vybaveny záznamovým zařízením, které uchová nahrávaná data – používané rekordéry převádějí analogový signál z kamer, který je převáděn na vstupy, na signál digitální a ukládá záznam v reálném čase na pevný disk. Počet vstupů závisí na použitém modelu rekordéru.


Pro vytvoření návrhu kamerových systémů nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy ohledně možností kamer šitých na míru pro Vás. Piště nám kdykoliv na e-mail dvorak@dhsv.cz.cz nebo na telefon 602 402 553.

Novinky ze světa IT

14. 10. 2020 - LX SERIES
Nová řada bílých skartovačů do designových interiérů

31. 8. 2020 - NETGEAR Nighthawk AX12: nejlepší router Evropy pro rok 2020
Společnost NETGEAR obdržela prestižní cenu European Hardware Awards 2020 v kategorii „Nejlepší router“. Oceněným produktem se stal Wi-Fi router Nighthawk AX12 (RAX200), který ve finále porazil sedm konkurenčních zařízení.

10. 8. 2020 - QUICK & SMART AXAGON USB nabíječka do sítě
AXAGON představuje USB nabíječku do sítě ACU-DS16 se dvěma výstupy pro nabíjení většiny mobilních zařízení.

5. 8. 2020 - Novinky - redukce/ adaptér a redukce/ kabel
Nové video redukce AXAGON slouží pro připojení HDMI monitoru/TV/projektoru k notebooku nebo telefonu pomocí USB-C konktoru.

31. 7. 2020 - Profesionální LCD BenQ PD2705Q
Přivítejte profesionální LCD BenQ PD2705Q navržený pro návrháře.

POČÍTAČE PRAHA 4 - LIBUŠ , PRODEJ A SERVIS IT VŠECH ZNAČEK

prodej IT a elektroniky, servis počítačů a notebooků, komponenty a herní příslušenství
výstavba a správa firmních sítí, montáže TV + SAT + kamerové systémy

www.dhsv.cz


počítače-hosting-doména.jpg, 92kB

Služby

Servis PC a IT Praha 4 Ceník služeb Montáže Tv a Sat techniky Kamerové systémy

Valid HTML 4.01 Transitional   Ověřit CSS!   Page Rank   Valid Robots.txt